Продавець Продаж та виробництво обладнання для міні АЗС. Офіційний імпортер PIUSI SWIMER | BARELBOX розвиває свій бізнес на Prom.ua 15 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
109 відгуків
+380 (97) 786-94-22
+380 (66) 125-47-51
+380 (97) 627-27-48
МиниЗаправка

Автоматизація міні АЗС

Автоматизація процесів видачі палива на АЗС і в сервісних зонах

Якщо вам необхідно сучасне топлизаправное обладнання для обслуговування техніки на території підприємства, то компанія «Минизаправка» готова надати найкращі рішення. Ми пропонуємо АЗС самообслуговування під ключ. Це як мобільні, так і стаціонарні заправні станції, виготовлені під індивідуальні технологічні вимоги кожного замовника.

Модернізація АЗС сучасними системами обліку палива дозволяє:

 • запобігти його розкрадання;
 • налагодити систему обліку;
 • поліпшити контроль;
 • моніторинг відпуску ПММ;
 • знизити витрата пального на підприємствах.

Автоматизація автозаправних станційістотно спрощує їх експлуатацію, дозволяє більш ретельно вести облік витрат, а також вирішувати завдання різного ступеня складності і важливості.

Особливості автоматизації автозаправних станцій

Безоператорное АЗС надає більше можливостей. Такі колонки можуть ідентифікувати водія по карті. Відпуск палива за картками дозволяє здійснювати повний контроль витрат ПММ. Унікальна система обліку SoftOiL контролює надходження палива, його видачу, моніторить залишки в ємностях, а також з легкістю формує звітну документацію.

Вбудована система ідентифікації надає можливість:

 • створювати по заправкам звіти у відповідності з обраним часовим проміжком, водієм або транспортним засобом;
 • завантажувати дані в програму 1С.

У програмі міститься весь інформаційний блок —дата заправки, час, номери колонки, водій, вид пального та його обсяг. Розгорнута інформація дозволяє з легкістю формувати звіти в цілому по організації і кожному її учаснику індивідуально при необхідності. Контроль палива в контейнерах дозволяє підприємству своєчасно робити закупівлі. Впроваджена система автоматизації заправних станцій — це хороша можливість привести в порядок роботу підприємства, забезпечити надійний контроль за видачею пального, а також заощадити час і фінансові кошти.

Установка програми обліку видачі палива для АЗС не займає багато часу. Система ідентифікації відпустки дозволяє автомобілістам самостійно заправляти авто за допомогою карти. Інформація моментально передається на офіс з кожної заправки. Навіть при виникненні форс-мажорних ситуацій (відключення електроенергії, відсутність зв'язку) всі операції записуються на власну пам'ять, а після відновлення зв'язку з ПК — передаються на головний сервер.

Переваги автоматизації АЗС

Комп'ютерна система видачі палива дуже зручна в експлуатації. Ідентифікація відпустки дозволяє підприємствам, які мають заправні станції в різних населених пунктах, ретельно контролювати їх діяльність. Головний сервер містить всю інформацію від філій, тому керівник зможе завжди бути в курсі особливостей діяльності окремої заправки. GPS-контроль палива на АЗСдопоможе налагодити на підприємстві поставки. Програмне забезпечення незамінне для нафтобаз, відомчих АЗС. Система має широкий функціонал, практичне застосування. Вона з легкістю бере на себе управління ТРК, МРК, контролює рівень ПММ в резервуарі, здійснює з допомогою програмного забезпечення точний облік операцій та контроль діяльності АЗС.

Оператор станції здійснює відпуск палива з комп'ютера. Також, можливо здійснювати відпустку в механічному режимі, відключивши ПК і керуючи безпосередньо колонкою.

Програмне забезпечення, яке пропонує наша компанія, має наступні основні функції:

 • управління колонками різної модифікації;
 • ведення звітної документації щодо функціонування автозаправної станції;
 • контроль у емкостяхуровня ПММ;
 • робота в різних режимах (технологічний протоку, повний бак);
 • розмежування доступу до колонки за категоріями;
 • робота в умовах аварійного відключення електроенергії.

Крім базових опцій, система оснащена і додатковими можливостями:

 • функціонування в режимі літрового замовлення з наданням інформації про транспортному засобі;
 • інформація бази даних автоматично зберігається і може бути відновлений у випадках збоїв;
 • підтримання зв'язку по локальній мережі оператора з комп'ютером;
 • передача даних про рух палива на периферійний ПК;
 • контроль технічних характеристик пального.

Представлене програмне забезпечення може повноцінно працювати спільно з обліковою програмою 1С, а також іншими при необхідності.

Де замовити модернізацію АЗС недорого?

Якщо вас цікавить контроль видачі палива на підприємстві, то компанія «Минизаправка» пропонує свої послуги. У нас ви можете придбати якісні заправні колонки самообслуговування. Це європейське обладнання, яке виготовляється під індивідуальні потреби кожного замовника. Сучасна матеріально-технічна база дозволяє створювати заправні станції різного рівня складності з урахуванням вимог замовника.

Ми реалізуємо оригінальне обладнання, яке відповідає стандартам ЄС і всім встановленим нормам безпеки. Саме з цієї причини у клієнтів не виникає проблем з установкою станцій. Подібне вкладення швидко окупиться і дозволить налагодити роботу станції.

 Обратившись в нашу компанию, вы можете приобрести выгодно оборудование для отпуска всех видов ГСМ. Опытные сотрудники «Минизаправка» предлагают уникальные решения под ключ.  Мы самостоятельно подбираем оборудование, устанавливаем его и осуществляем пусконаладочные работы. Также, при необходимости, сотрудники компании смогут модернизировать старые автозаправочные стации, осуществить контроль выдачи топлива онлайн и установить любые другие опции. Гибкая ценовая политика, ответственный подход и оперативное сервисное обслуживание без посредников — это про «Минизаправка».

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner