Продавець Продаж та виробництво обладнання для міні АЗС. Офіційний імпортер PIUSI SWIMER | BARELBOX розвиває свій бізнес на Prom.ua 15 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
109 відгуків
+380 (97) 786-94-22
+380 (66) 125-47-51
+380 (97) 627-27-48
МиниЗаправка

Заправні колонки ARCCAN (Польща)

Система ARCCAN SMDP
SMDP це система моніторингу та дозування рідини. SMDP може стати корисною для будь-якої компанії, що використовують у своїй роботі паливно-мастильні матеріали, що вимагають постійного обліку і управління.

За допомогою системи SMDP відпуск паливно-мастильних матеріалів можлива тільки для певних транспортних засобів або людей (водіїв), а після заправки всі необхідні дані будуть передані, і зберігається в системі. Регулювання кількості пально-мастильних матеріалів і відпускання їх здійснюється з допомогою програмного комплексу SMDP, вся інформація фіксується і передається на ПК (сервер) в простій і доступній формі.

Додатково SMDP володіє програмним функціоналом забезпечує аналітику даних, завдяки якій можна обчислити середнє споживання палива певним автомобілем (реєстрація показників лічильника одометра), показники часу під час заправки, а також приховування від користувача кількості відпущеного палива, що дозволить зменшити кількість крадіжок і не цільового використання паливно-мастильних матеріалів.

SMDP це практично єдина система управління, на ринку роботи з пально-мастильними матеріалами, має велику кількість сертифікатів в області моніторингу та управління, зокрема TUV (Німеччина) , Україна

SMDP BASIC

SMDP PROFESSIONAL

SMDP STANDART

Продажа топливозаправочных колонок ARCCAN (Польша)

Система ARCCAN SMDP
SMDP это система мониторинга и дозирования жидкости. SMDP может стать полезной для любой компании, которая используют в своей работе горюче-смазочные материалы, требующие постоянного учета и управления.

С помощью системы SMDP отпуск горюче-смазочных материалов будет возможна только для определенных транспортных средств или людей (водителей), а после заправки все необходимые данные будут переданы и хранится в системе. Регулировка количества горюче-смазочных материалов и отпуск их осуществляется с помощью программного комплекса SMDP, вся информация фиксируется и передается на ПК (сервер) в простой и доступной форме.

Дополнительно SMDP обладает программным функционалом обеспечивающим аналитику данных, благодаря которой можно вычислить среднее потребления топлива определенным автомобилем (регистрация показателей счетчика одометра), показатели времени во время заправки, а также скрытие от пользователя количества отпущенного топлива, что позволит уменьшить количество краж и не целевого использования горюче-смазочных материалов.

SMDP это практически единственная система управления, на рынке работы с горюче-смазочными материалами, имеющая большое количество сертификатов в области мониторинга и управления, в частности TUV (Германия) , Украина

SMDP BASIC

SMDP PROFESSIONAL

SMDP STANDART

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner