Продавець Продаж та виробництво обладнання для міні АЗС. Офіційний імпортер PIUSI SWIMER | BARELBOX розвиває свій бізнес на Prom.ua 15 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
109 відгуків
+380 (97) 786-94-22
+380 (66) 125-47-51
+380 (97) 627-27-48
МиниЗаправка

Системи дозування води, водних розчинів, синтетичних і натуральних масел, в'язких рідин і агресивних рідких компонентів

Системи дозування води, водних розчинів, синтетичних і натуральних масел, в'язких рідин і агресивних рідких компонентів
 
Відділ систем дозування компанії "АБВ БУД" спеціалізується на виробництві приладів і систем дозування води, водних розчинів, синтетичних і натуральних масел, в'язких рідин і агресивних рідких компонентів.

+38 (044) 364 96 09

+38 (044) 585 71 45

+38 (095) 890 67 44

+38 (067) 504 98 75

+38 (063) 783 00 06

     

Процес дозування рідких компонентів є одним з найважливіших для отримання високої якості кінцевого продукту в численних технологічних процесах на підприємствах. При цьому на результат впливає безліч факторів: стан робочого середовища - температура, в'язкість, наявність включень, агресивність; параметри підвідного трубопроводу діаметр, тиск рідкої середовища всередині, швидкість потоку рідини; необхідні витрати рідини та обсяг разової дози, параметри зовнішнього середовища (температура окружаещего повітря, вологість, вибухонебезпечність, санітарні вимоги) і т. д. Все це враховується при створенні дозуючих систем за рахунок застосування різних комплектуючих (електромагнітний (блок) або пневматичний клапан, насос, витратомір, лічильник, змішувач, терморегулятор, фільтр тощо), що підходять під певні умови експлуатації фірм SMART, Danfoss, Burkert, Asco, Dendor, Tork, Rotex і багатьох інших. Ціна на проточний дозатор рідин залежить від застосовуваних комплектуючих. Електронний дозатор значною мірою дозволяє автоматизувати процес додавання різних рідких компонентів.

Дозатори води

дозатори рідких компонентів

при установці на трубопровід дозволяють легко і швидко шляхом натискання кнопки багато разів відміряти задану кількість (одноразову дозу) води (рідини) за обсягом, або підтримувати заданий витрата компонента. Обладнання для дозування повинно відповідати наступним вимогам: певна точність дозування компонентів; висока продуктивність; простота конструкції і висока надійність роботи вузлів дозатора і його системи управління; можливість створення автоматичних комплексів, що дозволяють працювати по заданому алгоритму технологічного процесу.

За структурою робочого циклу дозування рідин підрозділяється на безперервне і порційне. Дозатори рідини розрізняються за способом дозування сировини - об'ємне дозування, при якому використовуються дозатори з об'ємним виміром, де точність дозування розраховується виходячи з обсягу надходить рідини, пропорційного необхідного ваги або об'єму порції, і вагове дозування - для дозаторів в'язких рідин можуть використовуватися і вагові дозатори, якщо досить густа рідина для фасування з дозувальним ємностей і їх подальшого зважування. У нашому випадку для дозування рідких рідин застосовують крильчатку, знімаючи з неї показники кількості обертів і на їх підставі розраховуючи дозування. За типом транспортування можна виділити різновиди дозаторів рідини та інших текучих матеріалів - насосно-шнекові дозатори, де рідина переміщається з допомогою шнекового гвинта, прості в обслуговуванні, але мають високу погрішність дозування, і дозатори рідини поршневого типу, в яких доставка відміреного кількості сировини до розвантажувального клапана здійснюється за допомогою поршня, вони досить надійні і мають широкі можливості модернізації – наприклад, шляхом установки електромагнітної заслінки. Дозатори в'язких рідин мають ряд відмінних особливостей, адже багато рідини, що використовуються на виробництві, мають досить густу консистенцію і мають тягучістю. Дозатори для таких видів рідини володіють більш широкими транспортними вузлами, що полегшують перебіг сировини, але при цьому в'язкі рідини менше текучі, тому їх легше точно відміряти і фасувати. При цьому використовуються шестеренні витратоміри і насоси в ролі перекривають клапанів.

Дозатори рідин, що випускаються нашою компанією, дозволяють запропонувати нашим клієнтам індивідуальні рішення для специфічних процесів дозування.

     

Таблиця підбору діаметра умовного проходу дозатора Ду:

Таблиця підбору діаметра умовного проходу Ду дозатора
     
Класифікація дозаторів

Щоб купити дозатор, оптимально відповідний виробничих умов, необхідно враховувати ряд факторів:

     
  Основні параметри обладнання Додаткові параметри обладнання Робочі параметри процесу
Вимірювана середа

1. Вода

2. Світлі нафтопродукти

3. Агресивна рідина

4. В'язка рідина

5. Інший тип рідини

1. Механічні включення

2. Повітряні пробки

3. Пульсації потоку рідини

4. Рідина чиста, без пульсацій, потік рівномірний, без домішок

1. Температура, 0С

2. В'язкість

3. Діаметр трубопроводу Ду, мм

4. Тиск, бар

5. Витрата, м3/годину або л/хв

Процес

1. Управління оператором

2. Автоматичне керування контролером

за сигналами датчиків

1. Необхідний фільтр грубої очистки

2. Необхідний фільтр тонкої очистки

3. Фільтр не вимагається

Обсяг разової дози, л

минимальн.

максимальн.

Лічильник рідини (витратомір)

1. Механічний

2. Ультразвуковий

3. Електромагнітний (імпульсний)

1. Звичайне виконання

2. Вибухозахищене виконання

3. Іскробезпечний ланцюг

4. Матеріал корпусу (нержавіючий, латунь, пластик, бронза, чавун тощо)

5. Матеріал арматури (нержавіюча сталь, латунь, пластик, бронза і т. д.)

6. Фланці (потрібні/немає

1. Діаметр Ду, мм

2. Кількість імпульсів на літр

3. Довжина кабелю, м

Відсічний клапан

1. Електромагнітний

2. З електроприводом

3. Четвертьоборотный

4. Пневматичний

5. Не вимагається

1. Звичайне виконання

2. Вибухозахищене виконання

3. Іскробезпечний ланцюг

4. Матеріал корпусу (нержавіючий, латунь, пластик, бронза, чавун тощо)

5. Матеріал арматури (нержавіюча сталь, латунь, пластик, бронза і т. д.)

6. Фланці (потрібні/немає

1. Напруга живлення, В

2. Діаметр Ду, мм

3. Довжина кабелю, м

4. Час відкриття і закриття, з

5. Тиск повітряної магістралі (пневмоклапан)

Зворотний клапан

1. Потрібен

2. Немає

1. Матеріал корпусу (нержавіючий, латунь, пластик, бронза і т. д.)

2. Матеріал арматури (нержавіюча сталь, латунь, пластик, бронза і т. д.)

3. Фланці (потрібні/немає

1. Діаметр Ду, мм

2. Максимальний тиск, бар

Насос

1.Шестерний

2. Перистальтичний

3. Відцентровий

4. Пневматичний

5. Не вимагається

1. Звичайне виконання

2. Вибухозахищене виконання

3. Іскробезпечний ланцюг

1. Продуктивність, л/год

2. Напруга живлення, В

3. Довжина кабелю, м

Шафа управління

1. Виносний пульт

2. Вбудований пульт

1. Пластиковий

2. Металевий

1. Клас захисту

2. Кількість гермовводами

3. Напруга живлення, В

davlenie-temperatura Діаграма тиску / температури для фітингів

Класифікація електромагнітних клапанів

По напрузі живлення клапани мають наступні характеристики:
- Змінного струму AC: 24В, 110В, 220В;
- Постійного струму, DC: 12В, 24В;
- Допуск напруги: ± 10%.
- Клас захисту: IP65.

Основні робочі положення:
Клапани електромагнітні з виконань бувають:
«НЗ» – нормально закриті клапани,
«АЛЕ» – нормально відкриті клапани
"БС" – бістабільні (імпульсні) клапани, перемикаються з відкритого на закрите положення за керуючого імпульсу.

За принципом дії: Для різних умов експлуатації застосовують клапани прямої дії, що спрацьовують при нульовому перепаді тиску та пілотні клапани (непрямої дії) – спрацьовують тільки при мінімальному перепаді тиску. Так само електромагнітні клапани поділяються на запірні (2/2 ходові), розподіляють триходові (3/2 ходові), і перемикаючі клапани (2/3 ходові).

Мембрани і ущільнення: Мембрани клапанів виготовлені з еластичних полімерних матеріалів спеціальної конструкції і хімічного складу – EPDM, NBR, FKM, а ущільнення, або PTFE ТЕФЛОН. Так само в конструкції клапанів використовуються новітні склади силіконових гум – VMQ та інші полімери.
Властивості матеріалів:
EPDM – Етилен-пропілен-дієн-каучук. Недорогий, хімічно і зносостійкий еластичний полімер. Висока стійкість до старіння й атмосферних впливів. Стійкий до кислот, лугів, окислювача, солоним розчинів, води, пару низького тиску, нейтральним газів. Нестійкий до бензину, бензолу і вуглеводнями. Температура застосування від -40 до +140 °С.
NBR – Нітрил-бутадієн-каучук. Найпоширеніший і недорогий еластичний полімер, нейтральний до впливу бензину, мінерального масла, дизельного палива, розчинів лугів, неорганічних кислот, пропану, бутану і води. Температурний діапазон -30... +100 °С. Руйнується бензолом, окислювачами і ультрафіолетом.
FKM – Фторкаучук. Термостойкий и эластичный синтетический полимер. Высокая стойкость к старению, озону и ультрафиолету. Химически устойчивый для кислотных и щелочных сред, нефтепродуктов, для топлива и углеводородов. Применяется для спиртов, воды, воздуха и пара низкого давления при температуре −30… +150 °С. Разрушается эфирами, органическими кислотами. 
PTFE – Политетрафторэтилен. Фторполимер, один из самых химически стойких полимерных материалов. Применяется в химической промышленности для кислот и их смесей высокой концентрации, щелочей, растворителей. Устойчив к бензолу, окислителям, маслам и топливам. Используется для агрессивных газов, углеводородов, воздуха, воды и пара. Температурный диапазон −50… +200 °С. Разрушается трифторидом хлора и жидкими щелочными металлами. 
TEFLON – Політетрафторетилен. Запатентований назва фторполімера, на основі PTFE з поліпшеними експлуатаційними характеристиками. Робоча температура застосування в діапазоні -50... +250 °С.

Інші статті
  • Централізовані системи роздачі олії
    Централізовані системи роздачі олії
    Сьогодні автоматизація технологічних процесів на сучасних автосервісах є умовою конкурентоспроможності та ефективності підприємства. Впровадження технології централізованої роздачі дозволяє підприємству збільшувати доходність з допомогою контролю всіх операцій, що з роздачею мастильних матеріалів. Безперечною перевагою централізованої системи роздачі є надійність та зручність в експлуатації. На підготовку операції користувач системи витрачає мінімальний час (15-20 секунд). Оператор вносить...
    Повна версія статті
  • Калібрування лічильника палива PIUSI K-600
    Калібрування лічильника палива PIUSI K-600
    Інструкція з калібрування лічильника палива PIUSI
    Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner