Продавець Продаж та виробництво обладнання для міні АЗС. Офіційний імпортер PIUSI SWIMER | BARELBOX розвиває свій бізнес на Prom.ua 15 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
109 відгуків
+380 (97) 786-94-22
+380 (66) 125-47-51
+380 (97) 627-27-48
МиниЗаправка

Централізовані системи роздачі олії

Централізовані системи роздачі олії

Централізовані системи роздачі олії

призначені для визначення, обліку витрати та автоматизації процесів відпуску мастильних матеріалів та технічних рідин різного характеру, включаючи антифризи та ТЗ. Вони повністю контролюють процеси та складські залишки, виключають втрати часу та моторних/трансмісійних масел у результаті несанкціонованого відбору. Забезпечують точність видачі матеріалів та чистоту у робочій зоні техобслуговування за рахунок відсутності необхідності у проміжних переливах.

Сфера застосування систем роздачі мастила

Установка централізованих маслороздавальних систем є актуальною при споживанні великих обсягів експлуатаційних рідин, що зумовлюють складність обліку. Вони застосовуються в пересувних та стаціонарних сервісних центрах з обслуговування легкових та вантажних транспортних засобів, комерційної техніки, будівельних та сільськогосподарських машин, автопарках та на заводах-виробниках.

Використання комп'ютерних систем роздачі олій та технічних рідин дозволяє роздавати необхідний обсяг матеріалів у заданому інтервалі часу та контролювати її з ПК. Воно підвищує ефективність роботи підприємства завдяки економії рідин/масел, коригування їх витрати, прискорення обслуговування транспорту та посилення звітності.

Типова комплектація систем роздачі та їх можливості

Базова комплектація комп'ютерної системи роздачі включає маслосклад, насоси з пневматичним або електричним приводом, керуючі і масляні трубопроводи, пневмолінію, локальні термінали управління, пристрої контролю рівня і управління роздачею, регулятори витрати, електромагнітні клапани, роздаткові пости і центральний комп'ютер.

Процес заміни масла/рідина складається зі зливу/відкачування відпрацьованих матеріалів, введення пін-коду, номера замовлення-наряду та необхідного обсягу на терміналі. Роздача олії починається після отримання сигналу та відкриття клапана соленоїда на трубопроводі. При досягненні заданого обсягу відбувається автоматичне відключення системи, а витрачена кількість матеріалу зафіксується у бухгалтерській програмі.

Система роздачі олії призначена для:

Користувача, який контролює роздачу, прокручуючи меню та користується новими функціями: автоматична ідентифікація за кодовим ключем, роздача кількох рідин під час виконання одного завдання та опція заливання на вимогу.
Контролера, який має доступ до широкого ряду параметрів, що дозволяють налаштовувати критерії управління системою відповідно до конкретних вимог. За допомогою зрозумілих меню, що прокручуються, контролер може змінювати авторизацію оператора, регулювати рівень в баках і переглядати різноманітну статистику.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner